Фото ілюстративне
Міська комісія з питань ТЕБ та НС прийняла додаткові заходи щодо запобігання та поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Зокрема, тепер у великогабаритному громадському транспорті дозволено перевезення не більше 20 пасажирів – 2 пасажири пільгових категорій, у маршрутних таксі – 10 пасажирів без пільговиків.

Комісією дозволено торгівлю засобами гігієни, зв’язку, роботу ветеринарних аптек, зоомагазинів, салонів - магазинів «Оптика», закладам з надання ритуальних послуг.

Крім того, прийнято рішення посилити заходи дезинфікуючого режиму. Відсьогодні комунальними службами буде здійснюватись обробка спеціальними засобами зупинок громадського транспорту – у другій половині дня та ранкову пору. Забезпечення проведення обробки антисептичними засобами приміщень торгівельних закладів, інших приміщень, в яких дозволено обслуговування населення.

Комунальниками буде проводитись дезінфекція культових споруд всіх конфесій міста.

Нагадаємо, спеціальні рейси для підвезення працівників підприємств до місця роботи розпочнуть діяти на Рівненщині. Це пов’язано із забезпеченням безперебійної роботи промислових підприємств та лікарень.

Читайте також: Підозра на коронавірус у Рівному: двоє "негативні", один - обстежується