Факт булінгу стався в одному з навчальних закладів Херсона, де двоє 11-річних дітей вчинили знущання над однокласником.

Відео виклали у фейсбук, а поширила його мати школяра, яка повідомила, що з її сина знущаються кожен день, а педагог не контролює ситуацію.

«Вчителі бояться за свою "шкуру ", класна вчителька підмовляє батьків видалити всі докази з телефонів своїх дітей», - пише мама школяра, додаючи скрін листування в месенджері

Правоохоронці вже відреагували на цю ситуацію. Вони повідомляють, що в даний час створена комісія з протидії буллінгу, до складу якої увійшли адміністрація школи та представники ювенальної поліції.

Про перебіг подій розповів начальник відділу ювенальної превенції ГУНП Ярослав Шанько.

"Коли у навчальному закладі стало відомо про факт знущання двома дітьми над однокласником, завуч по виховній роботі повідомила директору. Після чого у навчальному закладі було видано наказ про створення комісії з протидії булінгу, до складу якої трохи пізніше включили і працівників ювенальної превенції для всебічного розслідування цього неприпустимого факту та надання йому правової оцінки. Також дирекція школи направила письмові повідомлення про це в ГУНП та Управління освіти міста Херсона."

У відношенні батьків двох школярів, які знущалися над однокласником, складені адміністративні протоколи за ч.3 ст.173-4 «Булінг (цькування) учасника освітнього процесу» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Також працівники поліції рекомендували адміністрації школи провести внутрішнє розслідування щодо можливого неналежного виконання службових обов’язків класним керівником. Також з учнями класу і педагогічним колективом ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди. 

До слова, раніше ми повідомляли, що у Рівному батьки побитого школяра попросили закрити справу