У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що планують встановити зарядні станції для електромобілів на вокзалах та головних магістралях України.

У перший місяць 2020 року українці придбали 587 електромобілів, а за підсумками 2019 року, а Україні стало на третину більше електромобілів.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, ринок електромобілів в Україні зріс на 40% за минулий рік, в цьому році також прогнозують суттєве зростання:

Крім законодавчих ініціатив для поширення електротранспорту, над якими працює міністерство інфраструктури, потрібні практичні рішення. Сьогодні на Центральному залізничному вокзалі Києва запрацювала зарядна станція для електромобілів. Плануємо встановити зарядні станції на інших вокзалах, а також на головних магістралях країни. Екологічність та економічність транспорту – не просто тренд, а життєва необхідність.

Нагадаємо, що на електромобілі будуть встановлювати зелені номерні знаки. Також в Україні електромобілі звільнили від ПДВ до 2022 року.

Читайте також: В Білій Криниці збудують станцію для підзарядки електромобілів