фото ілюстративне
Повідомлення про те, що невідомі особи ошукали 84-річну березнівчанку надійшло до поліції 25 лютого.

Поліцейські встановили, що близько 11 години до оселі жінки завітав незнайомий чоловік і повідомив, що її онукові в Луцьку терміново потрібні кошти в сумі чотири тисячі гривень для оформлення закордонного паспорту. Незнайомець пояснив, що внук саме перебуває у банку, а тому кошти потрібні терміново.

У цей же час задзвонив стаціонарний телефон, де у слухавці, нібито онук, особисто попросив бабусю передати гроші знайомому, який приїхав. Жінка дістала із гаманця 2100 гривень та віддала зловмисникові.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за фактом шахрайства, за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, поліцейські Березнівського відділу поліції проводять розшукові заходи щодо встановлення осіб, причетних до злочину та місцезнаходження автомобіля, на якому приїхали аферисти.

Варто зауважити, що зловмисники володіли інформацією щодо родинних зв’язків пенсіонерки, адже незнайомець правильно назвав ім’я онука, який дійсно проживає у Луцьку. До того ж шахраї скористалися моментом, коли жінка залишиться вдома сама, адже проживає із ще одним внуком.

Правоохоронці звертаються до громадян та просять бути особливо пильними: не вірити особам, які телефонують чи приходять додому та виманюють кошти під будь-яким приводом. Не дозволяйте ошукати себе та своїх рідних.

Читайте також: У Млинівському районі хочуть арештувати деревину