infopotik
Підліток курсував не лише обласним центром, але й виїхав за межі Рівного.

Нагадаємо, що сьогодні 26 лютого, близько 7-ої ранку до поліції надійшло повідомлення від водія 51-ої маршрутки, що машина зі стоянки на вулиці Млинівській зникла.

"Маршрутне таксі на території стоянки по вулиці Млинівській викрав 16-річний житель села Малий Олексин, Близько 4-ої години ранку він проник через задні двері у салон маршрутного таксі, ключі знаходилися всередині, він завів маршрутку і виїхав зі стоянки. Курсував він селами рівненського району і близько 5-ої години ранку опинився на зупинці 12 школа, звідки відповідно і почав курсувати 51-им маршрутом по місту. На той момент у салоні перебувало 3-оє людей, які не запідозрили, що водій насправді не той, який має бути. Раніше підліток до кримінальної відповідальності  не притягався. Наразі, відкрито  кримінальне провадження за ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України, тобто незаконне володіння транспортним засобом," - повідомила речниця ГУНП Марія Юстицька. 

Керманич викраденого транспорту додає, що спочатку намагався знайти викрадену маршрутку самостійно. Дивився по навігатору де вона знаходиться, та їхав туди на таксі. Втім, в один момент вона зникла з карти. Тоді ж і довелось викликати правоохоронців. 

Крім того, справжній водій додає що внасілок викрадення було пошкоджено колесо. 

Читайте також: У Рівному неповнолітній викрав маршрутку