3-тьокласниця обрізала 59 сантиметрів свого волосся. Виручені кошти передала на фонд благодійного фонду, який спрямує ці гроші на лікування онкохворій Катрусі. Що спонукало її на такий благодійний крок, дивіться далі.

Рішуче та з усмішкою на обличчі вперше 8-річна Вікторія іде в перукарню. Не робити зачіску чи сучасну стрижку, а обрізати волосся заради благодійності.

Хвилююся, але не жалкую, що обріжу волосся.

8-річна дівчинка захопилася цією ідеєю після того, як побачила відео в інтернеті, як люди обрізають своє волосся та віддають його на створення перуки, або ж виручені кошти передають тим хто цього потребує.

Зразу було, що на благодійність. Вона сама сказала. Даже перевіряв. Кажу "Давай за ті гроші велосипеда купимо. Вона дуже хотіла великого велосипеда чи поїдеш на море. Може нам не вистачає, то вже буде вистачати, а вона "Ні,я ж тобі сказала і так чуть не кричить на мене. Я ж тобі сказала, що ні, - говорить тато дівчинки.

Батьки підтримали рішення доньки, проте були здивовані.

Вона дуже хотіла дуже довге волосся. Вона хотіла бути Рапунцель. Вона себе так називала. Вона жартувала, що вона так хоче косу як в Рапунсель, як з мультика, через балкон викідувати, а я казала "8-1 поверх - високо буде"...але ми її підтримали, - розповідає мама. 

Дівчинка усміхається, а мама плаче. Проте не від суму, а радості, що її донька попри такий юний вік свідомо долучається до благодійності. Волосся Вікторії стало коротшим на 59 сантиметрів. За них у перукарні дали майже 4 тисячі. Ці гроші підуть на рахунок благодійного фонду "Скарбниця надії".

І ми зразу кошти перераховуємо на рахунок організації і вкажемо, що це для Дорожко Катерини.

А ще школярка підготувала для онкохворої дівчинки малюнок та власноруч зроблені браслети. Передасть їх особисто. А поки тішиться новою зачіскою.

Мені дуже подобається ця зачіска.

У благодійній організації кажуть, люди часто пропонують своє волосся, аби зробити з нього перуки для онкохворих.

Краще гроші, а не перуку тому що справді перука довго виготовляється ну тобто це не день і не два. І в нас бувають такі випадки, що онкохворим дівчаткам дарують перуки, але вони їх не носять, який їм підходить, - розповіла керівник БФ "Скарбниця Надії" Мар'яна Рева.

Тож радять: хочете допомогти - віддайте отримані за волосся кошти на лікування, як це зробила маленька Вікторія. Бо ж добра справа починається не з великих сум, а з щирого серця. 

Дивіться також: у Рівному мама двох дітей терміново потребує допомоги