4 весілля
Ніна та Петро з села Стовпець прийняли участь у 17 випуску 7 сезону популярного реаліті-шоу "4 весілля".

Молодята організували справжню сільську гулянку у шалаші біля дому. Бюджет весілля склав понад 200 тисяч гривень. До слова, у відео також видно популярні туристичні перлини Дубенщини - Дубенський замок та Тараканський форт. Вінчання пари пройшло у відомому монастирі в Онишківцях.

У проекті «4 Весілля» наречені відвідують весілля одна одної, після чого виставляють кожній бали у чотирьох категоріях - сукня, меню, місце проведення та загальне враження. Та, яка набере найбільше балів від суперниць, перемагає і отримує головний приз - романтичну подорож на двох. Щотижня змагається по 4 весілля.

Ніні - 20 років. Вона разом зі своїм нареченим Петром разом виховують чотирьох дітей - одну спільну і трьох від попереднього шлюбу чоловіка, зазначено у Типове Рівне. Вони розповіли, що раніше були сусідами. Ніна влаштувалася працювати нянею дітей до колишньої дружини свого нареченого. Втім, через постійні зради жінки вони розлучилися. Ніна після розлучення Петра допомогала чоловікові з дітьми та підтримувала його, тож згодом дружба між ними переросла у кохання. Коли Ніна народила йому дитину, Петро у палаті пологового будинку освідчився і запропонував їй вийти за нього заміж. 

Читайте також: Поліцейські затримали жінок з етнічними ознаками, які вкрали гроші у Березному