РВ
Дружина подала на розлучення і поділ майна.

Останнім часом у соціальних мережах, головному лісівнику області Віталію Суховичу пророкують звільнення з посади. Однак, офіційного підтвердження цій інформації наразі - нема.

Втім, наприкінці січня дружина Віталія Суховича - Тетяна подала заяву на розірвання шлюбу. Також, варто додати, вона просить поділити майно. Суд розгляне справу 17 березня. 

Сам пан Віталій для "Рівне 1" повідомив про те, що вони просто з дружиною не зійшлись характером. Також він прокоментував чутки стосовно того, що він має намір звільнитись з посади:

"Не зійшлись характером. Інформація, щодо того що планую звільнятись - не правда. Як ніколи - хочеться працювати. Мабуть весна. Весняна посадка нас всіх чекає. Ліс садити - це святе", - прокоментував начальник рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства господарства Віталій Сухович.

Відомо, що дружина пана Віталія - підприємиця. За 2018 рік в декларації пана Віталія було відображено, що майже все майно належить саме їй. Це два автомобілі, будинок, три квартири та дві земельні ділянки. Декларацію за 2019 рік пан Віталій ще не подав і має право зробити це до квітня. Варто додати, пан Віталій також є депутатом Рівне нської обласної ради. 

Також пані Тетяна засновник компанії "Кайсгольц" , що займається торгівлею лісоматеріалів. Родина виховує двійко синів. 

Нагадаємо, прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно головного лісівника Рівне нської області