фото у facebook Вова Лавренчук
Цього разу активісти національного корпусу навідалися до магазину «Вишенька», що на вулиці Шкільній.

Представник нацкорпусу Вова Лавренчук, у себе на сторінці у Facebook пише:

 "Залишили їм символічне попередження, зачинили їхню решітку на свої замки, ключі звісно не залишили. У такий спосіб ми виносимо їм останє попередження. Або будете дотримуватися норм і правил ведення торгівлі і перестанете продавати алкоголь невідомого походження на розлив або...

Як видно на останньому фото яке було зроблено приблизно о 12 годині дня, магазин був зачинений, ні продавець, ні власник, ні інші хто приїхав по дзвінку не змогли відкрити дверей. Звісно ми розуміємо що магазин вони відкриють навіть сьогодні. Питання чи дійшло до них? Усі законі важелі впливу вичерпали себе, останній і єдиний який залишився це виконком. Ми звертались в поліцію, ми декілька разів нормально намагалися поговорити з власником, усе марно.

Неодноразово чули від продавців що власник "все парішає і ви нічого не добєтесь" або що власник скаже кому треба і нам дадуть по голові або зламають ноги. Ну що ж як видно ми досі не зупинились а отже нам не страшно і відверто плювати на ці погрози. Адже те що ми робимо це хороша справа а заважати робити хороші справи можуть лише покидьки. Усі ті хто "кришує" такі наливайкі або бариг це не люди це просто покидьки яким так само як і баригам та наливайкам неповино бути місця у нашому місті.

Ті хто думає що наливайки їх не стосується то це лише до того часу поки вас або ваших рідних чи близьких не почне зачіпати п'яне бидло біля однієї з таких наливайок щоб відібрати у вас гроші для чергової склянки алкоголю. Яскравий приклад того на що здатні пяниці це нещодавна трагедія яка сталася на вулиці Заводській, тому не будьте байдужими долучається до боротьби за те щоб зробити наше місто кращим!"