фото ілюстративне
Працівниками прокуратури Рівненщини підтримане публічне обвинувачення у Здолбунівському районному суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно сімейного лікаря загальної практики за складення і видачу нею, неправдивих лікарських довідок про перебування засудженого на амбулаторному лікуванні та в пособництві у підробленні цих довідок.

За вироком Здолбунівського районного суду, який набрав законної сили, лікарку визнано винною та засуджено до сплати штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

У зв`язку з викладеним, Здолбунівською місцевою прокуратурою 12.02.2020 подано заяву про перегляд вищевказаного рішення Рівненського апеляційного суду, яке прийнято на підставі підроблених лікарських довідок, за нововиявленими обставинами.

Окрім того, Здолбунівським ВП Острозького ВП ГУНП в Рівненській області розслідується кримінальне провадження за фактом використання підроблених вищевказаних медичних довідок в Рівненському апеляційному суді за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України (використання завідомо підробленого документа).