За результатами 14-ої акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» в медзаклад закупили необхідне устаткування майже на 100 тисяч гривень.

«Вимірювач артеріального тиску, інфузійний насос, 4 кишенькові пульсометри, 3 механічні тонометри та 3 вимірювачі артеріального тиску та частоти серцевих скорочувань – саме таке медичне обладнання передаємо сьогодні від фонду «Серце до серця» в рамках акції «Дитяче серденько, живи». У цій акції Рівненська ОДА стала містком, який об’єднав в собі потреби лікарні, можливості фонду і залучення волонтерів. Спільними зусиллями вдалося зібрати потужну суму коштів», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг. 

Таке обладнання є дуже важливим та необхідним. Адже щорічно в Україні народжується приблизно 10 тисяч дітей із вродженими вадами серця. А вона є другою за поширеністю хворобою серцево-судинної системи. Тож самої першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду.

«Як показує тенденція, на жаль, не меншає кількість дітей із вадами серця. На сьогоднішній день в області понад 1100 дітей мають серцево-судинні захворювання. Тому вкрай важливо приділяти цій темі стільки уваги. Щира вдячність благодійникам. Завдяки таким добрим людям ми маємо ще більшу можливість рятувати дитячі серця», - зазначила завідувачка відділення педіатрії № 2 Оксана Лозова.

За словами начальниці відділу у справах молоді управління у справах молоді та спорту ОДА Наталії Чигир, у 2019 році волонтери з усієї України зібрали найбільшу суму за 14 років – майже 5,5 млн грн, з яких майже 100 тис грн. зібрали активісти Рівненщини.

До слова, із початком активної діяльності Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», організатори взяли за мету рятувати життя і здоров’я дітей України. Вже 14-ий рік поспіль вони об’єднують Україну навколо ідеї благодійності. Тисячі людей по всій країні допомагають та підтримують фонд «Серце до серця» у добрих прагненнях.

Читайте також: Рівняни самі домовились з перевізником про пільги в автобусах