ілюстративне фото
За дві доби до поліції звернулися двоє рівнян, які стали жертвами аферистів і позбулися власних заощаджень.

На стаціонарні номери телефонів 81-річного жителя обласного центру та 70-річної пенсіонерки надійшли телефонні дзвінки від невідомих, які представилися працівниками поліції та повідомили, що їхні онуки потрапили в ДТП із потерпілими. Для вирішення питання про уникнення від відповідальності обмовилися про кошти, наявні у пенсіонерів, повідомляє відділ комунікації поліції Рівне нської області.

Чоловікові телефонний дзвінок надійшов близько 23-ї години. Спантеличений дідусь, не вагаючись, на порозі квартирі віддав за порятунок онука невідомому 30 тисяч гривень. Жінку ошелешили звісткою близько 16-ї години і вона поповнила кишені шахраїв коштами у сумі 1650 євро та 3000 гривень, сподіваючись, що допомагає внукові. Тільки після «угоди» потерпілі зателефонували рідним, однак неприємні звістки не підтвердилися.

За фактами шахрайств відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Поліцейські звертаються до рідних, близьких чи знайомих осіб похилого віку, аби вони застерегли їх від подібних дзвінків, а тим паче – візитів. Наголосіть їм, аби не спілкувалися із незнайомим особами по телефону, коли мова йде про гроші, незалежно від ситуації.