![Радіотрек](/pics2/2001/i109991.jpeg?1579243550)
Багатостраждальна Великоомелянська ОТГ, нарешті офіційно розпочне свою діяльність. Після кількох місяців паперової тяганини, мітингів та вимог - селам дозволили об'єднатись.
Відтак, сьогодні об 11:00 в приміщенні Великоомелянської сільської ради, офіційно перейдуть до своїх обов'язків голова громади та місцеві депутати. Саме такий порядок денний озвучено в місцевих спільнотах у фейсбуці.
Запрошуємо на урочисте перше засідання усіх мешканців Великої Омеляни, Грушвиць, Мартинівки, Дібрівки та Вересневого.