Фото ілюстративне
Обвинувальний акт у справі передали до суду.

Справу колишнього майстра лісу одного з лісових господарств області передали до суду. Його обвинувачують у тому, що будучи службовою особою та працівником Державної лісової охорони, одержав хабар за безперешкодне вивезення лісоматеріалів – деревини дров’яної непромислового використання, з території закріпленої за ним лісової ділянки, Слідчі знайшли тут ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

Під час досудового розслідування, слідчим СУ Територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, встановлено, що упродовж червня 2019 року працівник лісової охорони, використовуючи своє службове становище, надав згоду жителю Рівненської області на безперешкодний, без оформлення відповідних документів, відпуск деревини, за що одержав неправомірну вигоду на суму понад 9 тисяч гривень.

Найсуворіший вид покарання за вчинення вказаного злочину, передбачений санкцією ч. 1 ст. 368 КК України у вигляді позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Читайте також: На Рівненщині за хабар поліцейському покарають водія