На автошляхах державного значення, що проходять через Рівненщину, забезпечено безперебійний рух транспорту.

Боролися з ожеледицею на дорогах всю ніч та ранок 36 одиниць очищувальної техніки. На них працювали понад півсотні працівників.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Рівненській області. Шляховики зробили обробку дорожнього покриття піщано-соляною сумішшю в обсязі 400 тон.

«Дороги державного значення знаходяться в належному стані. Жодної скарги від учасників руху не поступило», - розповів заступник начальника служби Микола Козачок.

Нагадаємо, телефон диспетчера служби: (0362) 26 46 10. В свою чергу, у ДП «Рівненський облавтодор» повідомляють, що наразі дороги місцевого значення в межах Рівненської області перебувають в належному стані зимового утримання.

«Дорожнє полотно оброблене. В середньому щодоби на дорогах області працює 30-50 одиниць техніки. Філіями нашого підприємства забезпечується цілодобове чергування техніки, дорожніх робітників та відповідальних працівників. Найбільш критичні ділянки - круті повороти, підйоми, спуски – обробляються дорожніми робітниками вручну», - зазначає помічник директора ДП «Рівненський облавтодор» Дмитро Леонтіюк.

Разом з тим, Рівненський центр з гідрометеорології впродовж 10-11 січня також прогнозує ожеледицю, мокрий сніг та дощ. Коливання температури відбудеться від 2° морозу вночі до 0-5° тепла вдень.

Читайте також: На Рівненщині оголосили жовтий рівень небезпеки