фото ілюстративне
Рівненський міський суд 31 грудня обрав запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту із електронним засобом контролю 47-річному жителю Костополя, підозрюваному у незаконному позбавленні волі людини та вчиненні ДТП.

Нагадаємо, що 21 листопада 2017 року, на 57-річного жителя села Антонівка, який на велосипеді повертався додому дорогою «Клесів-Михалин-Березне», допустив наїзд автомобіль. Однак встановити місце знаходження чоловіка чи його тіла поліцейським наразі не вдалося — він до цього часу перебуває в розшуку як безвісти зниклий.

За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу. У результаті проведених розшукових заходів і слідчих дій у кримінальному провадженні поліцейські виявили та вилучили у Костополі автомобіль «BMW» із механічними пошкодженнями, характерними для ДТП, а також встановили і причетність до неї жителя райцентру.

Однак чоловік зі слідством не співпрацював, жодної інформації щодо жителя Березнівського району та його місця знаходження не надав, а у подальшому на виклики слідчого не з’являвся. У ході досудового розслідування слідчі слідчого управління зібрали достатньо доказів, зокрема за результатами ряду експертиз, для повідомлення костопільчанину про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статей 146, 286 Кримінального кодексу Україні.

Повідомлення про підозру 27 вересня 2018 року вручили його рідним, а його — оголосили в розшук. В аеропорту «Київ» підозрюваного, який прилетів із Лондона, затримали прикордонники та передали рівненським правоохоронцям.