Вчора, 28 грудня слідчими поліції спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської міської прокуратури було проведено санкціоновані обшуки на складах.

Приміщення розташовані у Рівному на вулиці Млинівська. Там зберігались спиртні напої,здебільшого українських товаровиробників, з підробленими марками акцизного податку, для подальшої реалізації. Загальна кількість вилученої продукції становить 24 690 пляшок.

Вартість вилученого встановить товарознавча експертизата. 24 грудня, поліцейські виявили продаж алкоголю з ознаками підробки акцизної марки у магазинах Рівного.

Відомості за цим фактом були внесені до ЄРДР. Санкціоновані обшуки проведені у рамках кримінального провадження за ст. 199 КК України (Виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів, державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

Читайте також: У Рівному зупинили нетверезого керманича