Поліцейські продовжують роботу щодо виявлення гральних закладів, які функціонують на Рівненщині.

Із початку відпрацювань за трьома фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 203² (зайняття гральним бізнесом). В ході проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили 295 одиниць комп’ютерної техніки.

Крім того, керівники територіальних підрозділів поліції наголосили очільникам органів місцевого самоврядування на необхідності демонтажу реклами гральних закладів та недопущення її розміщення. У Рівному координуватиме цю роботу помічник міського голови.

Поліцейські не виключають, що окремі заклади можуть продовжувати працювати у нічний час, або для своїх — перевірених клієнтів. Правоохоронці відпрацьовуватимуть такі об’єкти, проте звертаються до громадян: якщо вам відома інформація про заклади грального бізнесу, які досі не припинили діяльність та продовжують функціонувати, просимо повідомляти за номером «102». Анонімність гарантовано.

Всього із початку року поліцейські Рівненщини розслідують п’ять кримінальних проваджень щодо зайняття гральним бізнесом.

До теми: на Рівненщині закривають гральні заклади