6 -15 грудня в м. Ейлат (Ізраїль) проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків до 15 та 17 років.

До складу збірної команди України був включений вихованець відділення важкої атлетики Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи, кандидат у майстри спорту Максим Демчишин.

10 грудня Максим дебютував у чемпіонаті Європи у ваговій категорії до 67 кг. та у боротьбі за медалі показав блискавичний результат. У ривку наш спортсмен показав 5 результат чемпіонату підкоривши 107 кг., а у поштовху продемонструвавши бійцівський характер та піднявши 139 кг. посів 2 місце.

В сумі двоборства Максим підняв 246 кг., та лише на 3 кг. поступився бронзовому призеру чемпіонату, посівши 4 місце. Разом з тим, наш спортсмен побив 6 Європейських рекордів.

Варто зауважити, що у свої 14 років Максим виконав норматив майстра спорту України з важкої атлетики. Підготував спортсмена тренер-викладач з важкої атлетики Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи, майстер спорту України Дмитро Марчук.