Жителька Березного сьогодні, 11 грудня, близько 07:15 вийшла з дому на роботу, однак до місця призначення так і не дійшла.

Марчук Олександра Миколаївна, 1989 р.н.

Прикмети: на вигляд 30-35 років, зріст 170-175 см, середньої тілобудови, має овальне обличчя та русяве волосся.

Була одягнена: чорні пальто та черевики.

При собі мала чорну жіночу сумочку, а також мобільний телефон, який наразі вимкнений.

Особливі прикмети: зникла — інвалід по зору, а тому має фізичну ваду очей.

Правоохоронці звертаються до громадян: якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо зниклої – одразу повідомляйте за номерами телефонів: 8(03653) 5-37-40, 0983893767, 0960273092.

Після звернення родичів до поліції, правоохоронці одразу розпочали пошуки зниклої. Із обласного центру на допомогу приїхав кінолог Олег Невада та його молода вихованка Джессі, яка вже від будинку березнівчанки вийшла на слід зниклої.

Разом із родичами поліцейські йшли за собакою спочатку польовими стежками, а потім вийшли на автодорогу. Німецька вівчарка зупинилася перед лісом, тож поліцейські взялись прочісувати масив.

За кілька годин пошуків, близько першої години ночі, правоохоронці знайшли жінку біля старої закинутої хати. Чому та як там опинилася, жителька Березного пояснити не змогла.

Службовим автомобілем її доставили до лікарні, де медики оглянули та відпустили додому. Нині життю 30-річної березнівчанки нічого не загрожує.

 Читайте також: на Рівненщині повісилась 14-річна дівчина