Фото ілюстративне
На сьогодні в області діє понад 1000 соціальних закладів. Це школи, дитсадки, лікарні, інтернати. До таких закладів має бути підвищена увага.

 Ситуація в Одесі, де у результаті пожежі в коледжі загинули люди, показала – краще запобігти трагедіям, а не лише вчасно реагувати на них.

Читайте також: Всеукраїнський траур: Україна в скорботі через трагедію в Одесі

Як розповів заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Рівненській області Олег Панюк, за останні десять років на об’єктах соціальної сфери Рівненщини виникло 42 пожежі, на одній з них загинуло 14 людей (пожежа в Дубровицькому територіальному центрі соціального захисту в 2011 році).

Цьогоріч вже проведено понад 700 перевірок стану протипожежного захисту, за результатами яких до відповідальності притягнуто 650 посадовців. Основні порушення – захаращення під’їзних шляхів до будівель, відсутність та несправність автоматичних систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння.

Тож, після трагічних подій в Одесі, школи, садочки, інтернати, лікарні, університети Рівненщини вирішили перевірити на відповідність всім вимогам безпеки. Окрім того чиновники закликають бізнес перевірити і привести до належного стану системи протипожежної безпеки у ресторанах, кінотеатрах, торгово-розважальних центрах.

Комплекс заходів мають здійснити до 20 грудня 2019 року.

Читайте також: У Здолбунові під час пожежі жінка отруїлася чадним газом.