Отримали нагороди та індивідуальні призи. У Рівному відбулося нагородження учасників змагань з футболу. Саме для цього зібралися гравці та тренери команд Чемпіонату Рівненської області. Захід був організований Рівненською обласною асоціацією футболу, яка і вручала подарунки переможцям

Нагородження учасників змагань з футболу відбулося у Рівному, де Рівне нська обласна асоціація футболу окрім медалей та грамот вручала номінантам ще й м'ячі від Української асоціації футболу.

Сьогодні у нас відбувається церемонія нагородження наших футбольних зірок Рівне нщини по результатам сезону. Ми вирішили зробити вже таку європейську традицію проводити її трошки в неформальному середовищі з кухлем пива, з футбольним третім таймом. Тому думаю, що сьогодні всі отримали свої заслужені нагороди і родини, вболівальники знають про тих хто був найкращим в сезоні, - говорить голова РОАФ Олексій Хахльов.

Процедура обрання переможців, як кажуть організатори заходу відбувалася демократичним шляхом, тобто опитували всіх представників команд після чого підраховували дані та більшістю голосів обирали кращого.

Про команду нашу - в основному молода, на 95% складається з наших учнів, вихованців Березнівщини.....Я сьогодні отримав нагороду кращого президента 2019 року в Рівне нський області та футбольний м'яч, внуків багато хай вчаться грати, - говорить президент ФК "Случ"(Березне) Ігор Попів.

У першій лізі кращим президентом клубу визнали Анатолія Онищука, який нещодавно трагічно загинув у ДТП. Його команда ФК "Малинськ" здобула першість у Чемпіонаті області та стала володарем Суперкубку Рівне нщини. Також звання кращого нападника, в додачу до титулу кращого бомбардира, отримав гравець ФК "Малинськ".

Сезон був реально цікавим, був важким та емоційним дуже сильно...Ті нагороди, які я отримав тільки завдяки підтримки команди моєї, завдяки тренерам, - каже гравець ФК "Малинськ" Микола Гайдучик.

В загальному нагороди отримали клуби призери, тренери, кращі позиційні гравці, арбітри та їх асистенти і навіть своє місце знайшли і такі відзнаки як: Кращий стадіон, Приз справедливої гри, Приз «За волю до перемоги» та Приз «За висвітлення футбольних подій. 

Читайте такожрівняни здобули нагороди й стали кращими в світі з танців на візках