З минулого року реконструкція сучасного пожежного депо в обласному центрі в активній фазі. Сума для завершення робіт лишилась порівняно невелика. Втім, навіть її віднайти в бюджетах не завжди просто.

Однак, підтримати дане будівництво вирішили обранці у Вараші. Саме з міської казни до обласної, субвенцією було передано три з половиною мільйони гривень. Цю інформацію підтвердив і очільник Вараша Сергій Анощенко:

"Так, депутати вирішили підтримати це будівництво і три з половиною мільйони ми передали на це будівництво" - прокоментував пан Сергій. 

Нагадаємо, дане будівництво було розпочате ще у 90-х роках. Та стояло незавершеним довгобудом. Минулоріч обласна влада спільно з керівництвом ГУ ДСНС вирішили завершити об`єкт. У приміщенні передбачене сучасне депо та житло для рятувальників. 

Нині об`єкт на етапі завершення. Вцілому не вистачає ще близько десяти мільйонів. Витрачено вже понад двадцят шість мільйонів гривень. Як повідомив спікер ГУ ДСНС Дмитро Мельник, цю суму очікують отримати з обласної казни:

"Плануємо завершити у 2020 році. повністю завершено будівництво 3, 4, 5 корпусів де службове житло для рятувальників. Продовжується будівництво 1 та 2 поверхів, де буде пожежне депо зі спецтехнікою та центр управління надзвичайними ситуаціями у Рівненській області", - коментує Дмитро.

Фінансували дане будівництво кілька рівнів бюджетів. 14 млн надійшло з Держбюджету. У 2018 з обласного бюджету 3 млн та з Рівненськго міського бюджету 1.5 млн.
У 2019 з обласного бюджету 3 млн. з рівненського 1 млн. Бюджет міста Вараш 3.5 млн. 

 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber