Винести на громадське обговорення питання підтримки проекту рішення про добровільне об'єднання територіальних громад сіл Біла Криниця, Антопіль, Глинки Білокриницької сільської ради, сіл Шубків, Гориньград Другий, Гориньград Перший, Дуби, Котів і Рисвянка Шубківської сільської ради, сіл Городище, Кругле городищенської сільської ради у Білокриницьку сільську об'єднану територіальну громаду.
Саме із таким запитання учетверте вирушили до жителів Городища та Круглого депутати сільської ради. Цього рішення дійшли після тривалих суперечок, коли попередні опитування викликали неприйняття у однієї зі сторін - то прихильників приєднання до Рівного, то об'єднання з Білою Криницею. Та й цього разу не все так просто:
Вчора до сільської ради надійшло колективне звернення, в якому було надано 188 заяв, в яких люди висловили свою думку проти схвалення даного проекту рішення та просили їхній голос зарахувати, як ініціативу з об'єднання з містом Рівне .
До того ж додають: враховуватимуть думку лише тих, хто зареєстрований у сільській раді, а не просто проживає на її території. Це викликає обурення, та врешті робоча група під крики та взаємні звинувачення присутніх приступає до підрахунку голосів.
Всього опитано 1565 чоловік. За схвалення проекту рішення про об'єднання в Білокриницьку ОТГ висловилися 1112, проти 431, 22 людини утрималися в своєму рішенні.
Прихильники приєднання до Рівного хочуть виступити, та депутати їх не слухають. Демонстративно покидають залу засідань. Та "поле бою" вже точиться у сусідньому кабінеті. Представники про-міської ініціативної групи намагаються передати й зареєструвати в секретаріаті ради колективне звернення й підписи 188 жителів щодо приєднання до Рівного. Та й тут без суперечки не обходиться.
Та документи їм повертають. Активісти про-рівненської групи вважають, що борються з селищним головою та сільськими чиновниками, які нехтують їхньою думкою та хочуть поставити свої особисті інтереси над інтересами більшості села.
Ми сьогодні другий раз передавали їм ці списки - відмовилися брати. Вони не хочуть чути нас, хочуть чути тільки себе, тому що хочуть залишитися при владі. Зрозуміло, якщо ми приєднаємось до Рівного, то будемо мати економічне обгрунтування, бо ж який бюджет у Рівному. Тут порушено процес добровільності, прозорості і відкритості. Проводять опитування людей депутат і зацікавлена особа за Білу Криницю. За Рівне нікого не попросили.
Пояснюють: куди поділися документи, які подавали вперше - не відомо.
Ви ходите ходите агітуєте за схвалення проекту або проти схвалення проекту з Білою Криницею. А якщо ми напишемо проти Білої Криниці, то з ким тоді об'єднуватися? Втрачається думка людей, які за Рівне .
Депутати ж переконують - результати опитувань лишаються практично незмінними. А подані опонентами документи - недостовірні. Поміж тим, голова Городищенської сільської ради у подальших діях громади упевнений.
Читайте ще: Рівне чи Біла Криниця: Городище знову вагається?
Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber