Донині в обласному центрі комплексної реабілітації в Олександрії Рівненського району відновлювальну терапію могли проходити лише особи з інвалідністю.

Втім, нині Рівне нська облдержадміністрація підготувала зміни до положення про центр для того, щоб розширити перелік осіб, що зможуть тут проходити реабілітацію.

«До нас звернулася громадська організація «Обласна ветеранська організація «Єдина родина Рівне нщини». До неї входять члени сімей загиблих на Сході. ГО запропонувала передбачити реабілітацію такої категорії людей. Адже вони також потребують соціальної та психологічної адаптації. А в області наразі немає закладів, які надають такі послуги. Саме тому й ініціювали зміни до положення про центр. Цей заклад може стати першим в області, що орієнтований на психологічно-соціальну адаптацію батьків, дружин або чоловіків загиблого учасника в АТО/ООС», - розповідає перша заступниця керівника департаменту соцзахисту населення Рівне нської ОДА Анна Закусілова.

Заклад має можливість реабілітовувати цих людей, переконана директорка центру Оксана Кравчук:

«У нас є фізіотерапевтична зала, кімната психоемоційної корекції, можна пройти курс ароматерапії, парафінолікування, аероіонотерапія тощо. У закладі працює кваліфікований медперсонал. Серед них - лікарі, фахівці соціальної роботи та медичної реабілітації, медичні сестри з лікувальної фізкультури та масажу, психолог та інші. Тож родичі загиблих зможуть отримати комплексну реабілітацію».

Зміни до положення про заклад подадуть на розгляд депутатів обласної ради. І лише після позитивного рішення обласних обранців, на Рівне нщині з’явиться заклад, який надаватиме послуги для реабілітації родичів загиблих.

Читайте ще: у Дубно проведуть фестиваль для підопічних інтернатів 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber