фото Сергій Кушнір у фб
Рівненська обласна прокуратура проінформувала про те, що повідомлено підозру чиновнику у вчиненні службового підроблення та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

З власних джерел, стало відомо, що підозрюють у тяжкому злочині начальника Управління капітального будівництва м. Рівне Сергія Кушніра. Втім, він звинувачення відкидає.

Установлено, що вказана службова особа, діючи умисно склав завідомо неправдивий офіційний документ - акт готовності об’єкта будівництва до експлуатації, із внесенням до нього завідомо неправдивих відомостей про сплату в повному обсязі суб’єктом господарювання коштів пайової участі у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту відповідно до укладеного договору.

Зазначений підроблений офіційний документ службовець подав до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, на підставі якого житловий будинок введено в експлуатацію без сплати забудовником коштів пайової участі в повному обсязі, чим місцевому бюджету спричинено майнову шкоду на суму понад 500 тис. грн.

На період розслідування справи, ухвалою слідчого судді Рівненського міського суду від 08.11.2019 підозрюваному обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Станом на сьогодні, пан Сергій продовжує виконувати свої службові обов`язки і знаходиться на робочому місці. Від коментарів чиновник відмовився. Однак коротко пояснив, що підстав звинувачувати його нема:

"Скажу лише - забудовник сплатив пайову участь. Там нема зазначених втрат" - прокоментував Сергій Кушнір.

Якщо вину керівника буде доведено санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.