Володимирецька районна лікарня реорганізувалась у комунальне некомерційне підприємство, тож готова до співпраці з Національною службою здоров’я України.

Відомо, що вже з квітня 2020 року вторинна ланка медицини фінансуватимуться за новою моделлю. Єдиною можливістю отримати кошти від держави буде договір з НСЗУ, і всі кроки будуть здійснюватися через застосування електронних інструментів.

Нині у районній лікарні впроваджуються сучасні інформаційні системи, організоване віддалене навчання персоналу, завершено атестацію лікарів. У ЦРЛ провели масштабний ремонт, суттєво оновили медичне обладнання, а нещодавно встановили сучасний котел із електронікою. Серед проблем є недостатній ліжковий фонд в умовах сезонних захворювань.

Непогані результати має район і за підсумками реформи «первинки». Тут галузь отримала близько 70 млн гривень інвестицій. За ці кошти вдалося відремонтувати, реконструювати та побудувати з нуля сільські медичні заклади, закупити обладнання, перекваліфікувати лікарський та сестринський персонал. Також завершили капітальний ремонт амбулаторій у Заболотті, Жовкинях та Великих Цепцевичах, будують ще шість. Загалом район матиме 19 амбулаторій та 38 ФАПів.

Читайте ще: на Рівне нщині користуються послугами "Муніципальної няні"

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber