Літо закінчилося, прийшли холоди, але є гарні сукні, які хочеться продовжувати носити. Так і одягайте, а як це робити дізнаєтесь зі статті. Зупинимося на примірниках з квітковим принтом. Знаєте, часто влітку, коли ми їх носимо самі по собі, вони здаються занадто простенькими, так що восени їх носити навіть цікавіше - адже є можливість поєднувати їх з іншими фактурами і квітами.

З теплим трикотажем

Перша ж ідея, яка приходить на розум: доповнити сукню светром або кардіганом. Вони можуть бути як в тон сукні, так і, навпаки, яскравим і контрастним. Якщо ви вибираєте светр або кардіган з малюнком, важливо, щоб кольори принта на сукні і на трикотажі поєднувалися.

На джинси


Ідея для найсміливіших - багатошарові комплекти з джинсами або брюками.

У гранжевим стилі

Найпростіша ідея поєднувати літню сукню і верхній одяг - це комплект в стилі гранж, коли ми надягаємо косуху поверх шифонової сукні. Основний колір сукні в такому випадку часто темний. Як доповнення можуть виступити щільні колготки, масивне взуття та об'ємні шарфи.

З жакетом

З класичними строгими жакетами і пальто квіткові сукні теж поєднуються відмінно. Легкість сукні відмінно врівноважує строгість верхнього одягу. Взуття в такому випадку краще вибирати більш жіночне, а от інші аксесуари можуть бути масивними і навіть грубими. І пам'ятайте, що миле квіткове плаття - відмінна база, щоб створити ретро-образ з «британським акцентом». Головне - не забувати про аксесуари: колготи різних відтінків, шарфи, закрите взуття.