Сьогодні, 11 листопада, о 09:30 поблизу зупинки «П’ятигори» розпочалася мирна акція громадян щодо неприпустимості участі іноземців в обігу земель сільськогосподарського призначення на українському ринку землі.

Перед початком проведення акції поліцейські провели профілактичну бесіду, наголосивши її учасникам на дотриманні вимог чинного законодавства та недопущенні будь-яких правопорушень.

У результаті перемовин із працівниками поліції діалогу майже 30 осіб, які рухаються пішохідним переходом, періодично звільняють проїзну частину та пропускають транспортні засоби.

Крім того, патрульної поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху та передбачили можливість для об’їзду заблокованої ділянки дороги.

До охорони публічної безпеки та порядку також задіяні працівники управління превентивної діяльності та Рівненського районного відділення поліції.

За фактом перекриття транспортних комунікацій вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 279 Кримінального кодексу України.

Читати: Стало відомо хто найбільше зловживає при отриманні бюджетних коштів

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber