Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині зможуть якісніше надавати допомогу людям з аутизмом

На Рівненщині зможуть якісніше надавати допомогу людям з аутизмом

7 листопада відбулась передача Центру психічного здоров‘я населення спеціалізованих методик для діагностики та корекції відхилень аутичного спектру.

Аби покращити ситуацію з діагностикою та реабілітацією дітей з аутизмом  клуб Ротарі м. Рівне безоплатно передав спеціалізовані методики. Вартість подарованого становила 365 тисяч гривень. 

За словами лікаря педіатра Центру психічного здоров'я населення Тетяни Жимолостнової методики неабияк важливі:

Дані методики допоможуть у ранній діагностиці та подальшій корекції людей з аутизмом. Можна визначити розумовий рівень особи, навіть якщо вона просто не може говорити і допоможе в подальшому адаптувати до життя в суспільстві- коментує пані Тетяна. 

Також в рамках даного проекту 24-25 жовтня 2019 в Києві три фахівця з Рівного успішно пройшли навчання по застосуванню діагностичної методики LEITER для обстеження і визначення інтелекту у невербальних дітей.
Окрім цього проектом передбачено навчання сімейних лікарів Рівненської області щодо скрінінгу відхилень аутичного спектру, зустрічі з батьками, навчання фахівців з діагностики та реабілітації дітей; облаштування сенсорних кімнат для лікування та адаптації в реабілітаційних центрах, а саме: в центрі відновного лікування відділення медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи з порушенням психіки КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» та в Рівненському обласному спеціалізованому центрі реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи з порушенням психіки та паліативної допомоги».

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: