Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
В ОТГ Рівненщини планується збільшення кількості ЦНАПів

В ОТГ Рівненщини планується збільшення кількості ЦНАПів

Створення сучасних ЦНАПів є одним із першочергових завдань кожної спроможної громади. В умовах децентралізації це вже необхідність. На сьогодні в об’єднаних громадах Рівненщини функціонують лише чотири ЦНАП.

Так, протягом останніх років на Рівненщині реалізовано ряд проєктів за кошти міжнародної технічної допомоги ЄС, в рамках яких модернізовано ЦНАПи міст Рівне, Дубно, Вараш, а також створено сучасний центр надання адміністративних послуг у Миляцькій ОТГ. Це дало можливість забезпечити мешканців цих громад доступними та якісними адмінпослугами.

З 2018 року Рівненщина є учасником Програми «U-LEAD з Європою». Вона передбачає створення нових або модернізацію діючих ЦНАПів. Тож, у її рамках в області вже створили один діючий центр у місті Радивилів. Окрім того, до кінця року заплановано модернізувати ще 4, - коментує директор департаменту Костянтин Мокляк.

Загалом в рамках Програми «U-LEAD з Європою» передбачено створити/модернізувати 19 ЦНАПів в об’єднаних територіальних громадах. В окремих з них облаштують віддалені робочі місця. Тим часом, в Рівненській ОДА працюють над формуванням моделі мережі ЦНАП, яка передбачає оптимальну доступність адмінпослуг для людей.

Як наголошують в Міністерстві розвитку громад та територій України, створення ЦНАПів в ОТГ вимога часу, адже, навіть за повної діджиталізації залишиться багато послуг, які не можна надавати лише в онлайні: видача паспортів, реєстрація шлюбу, майнові питання тощо.

Читайте також: Олександрія "заморозила" будівництво сонячної електростанції

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: