Рівнеоблрада
У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка "Ретро-радіо". Експонатами стали радіоприймачі різних модифікацій та різних часів з приватної колекції рівнянина Павла Тарасовича та фондів музею.

Павло Тарасович – знаний на Рівненщині знавець радіотехніки. Ветеринарний лікар за освітою, він захопився радіотехнікою ще замолоду. Учасник морської антарктичної експедиції 2000 року, працював адміністратором зв’язку у складі П’ятої Української наукової антарктичної експедиції на станції «Академік Вернадський». Зібрав чималу колекцію раритетних екземплярів радіоприймачів - повідомляє Рівнеоблрада.

Радіолюбитель виступає з лекціями перед студентами та учнями. Головна мрія колекціонера - створити у Рівному музей історії техніки.

У фондах Рівненського обласного краєзнавчого музею зберігається чимала колекція радіоапаратів, значну частину якої передав до музею рівнянин Олександр Коташевський. Усі зразки радіотехніки із фондової збірки музей виставляє вперше. Серед експонатів виставки - легендарний радіоприймач «тарілка», який відомий тим, хто жив в СРСР. Це, на перший погляд, примітивне радіо висіло на телеграфних стовпах і сповіщало новини з фронту у 1940-і роки.

В експозиції також представлені проводові і лампові радіоприймачі, радіоприймачі зі вмонтованими програвачами платівок, транзисторні портативні приймачі та ще багато цікавих радіораритетів.

Читати також: У Рівному правоохоронці розшукують зловмисників, які кинули гранату у будинок

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber