Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині діти-сироти отримають житло

На Рівненщині діти-сироти отримають житло

Дев’ять дітей-сиріт з району матимуть власні домівки. У районі очікують на кошти для компенсації для придбання житла для них. Мова йде про 3 мільйони 247 тисяч гривень.

Окрім дітей-сиріт, право на грошову компенсацію мають також діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа. Рішенням відповідної комісії у Рівненському районі визначено 9 можливих кандидатів – дітей, яким буде виділено кошти на житло.

 

Відомо, що це діти, які стоять у відповідній черзі. Кандидатам по 22 роки. Чекаємо від них заяв. Також, вони мають зібрати пакет документів і звернутися в управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

Читайте також: які будуть зміни до перспективного плану громад Рівненщини?

Визначено, що Рівненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді буде вести соціальний супровід кандидатів (дітей-сиріт, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа), які є кандидатами на житло.

Загалом, в Рівненській області сума коштів на придбання житла становить 22 мільйони гривень державної субвенції. Тож, 59 дітей-сиріт Рівненської області матимуть власне житло.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: