Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Компенсацію аграріям Рівненщини за сільгосптехніку можуть припинити?

Компенсацію аграріям Рівненщини за сільгосптехніку можуть припинити?

Уряд зменшить фінансування аграріїв? Відповідний законопроект про зміни до бюджету на 2019 рік Кабінет міністрів України передав до Верховної ради. Цим документом пропонують зменшити видатки на державну підтримку агропромислового комплексу. А саме скасувати систему компенсації, зокрема при купівлі української техніки. Відтак, можуть постраждати виробники сільськогосподарського обладнання, а також самі фермери.

Більше трьох з половиною років ми виготовляємо жатки. І жаток імпортного виробництва, - говорить генеральний директор виробничо-конструкторського об'єднання Станіслав Середюк.

Більше двадцяти років на аграрній ниві. Саме виробництвом сільськогосподарської техніки дане підприємство займається чотири роки. Пан Станіслав розповідає, державна програма підтримки вітчизняного виробника, вагомо допомагала у веденні аграрного бізнесу.

Дуже гарний прорив ми зробили у минулому році. Ми стали висококонкурентними. Держава вертала, кому двадцять а кому сорок відсотків при купівлі вітчизняного виробника продукту, вітчизняного обладнання.

Відтак фермери, фактично за пів ціни отримували високоякісний продукт та ще й на теренах України. Втім скасування систему компенсації, зокрема при купівлі української техніки, може вплинути як на виробників так і на фермерів.

Ми купили техніку, оцю жатку. Повернули сорок процентів вартості. Таку саму жатку можна було купити в німців і розвивати німецького виробника, - каже голова фермерського господарства Володимир Кутуза.

За словами фермерів купувати у вітчизняного виробника набагато вигідніше. Хотілося б щоб їх на теренах України збільшувалося. А не зменшувалося, через економічні зміни. 

Читайте щеОлександрія "заморозила" будівництво сонячної електростанції

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: