Невідомим виявився 25-річний мешканець села Великий Житин. Встановлено, що смертельні травми він отримав унаслідок ДТП.

Нагадаємо, тіло невідомого чоловіка виявили на автодорозі поблизу села Бармаки Рівне нського району учора, п’ятого листопада, близько 23 години.

Інформацію щодо встановлення особи загиблого розмістили в ЗМІ. Крім того, оперативники Рівне нського районного відділення поліції розповсюдили «розшук» в усіх можливих групах месенджерів, а вже через деякий час отримали відповідь про ймовірну особу загиблого. Працівники карного розшуку, використовуючи дані Державної міграційної служби, встановили особу чоловіка та родичів. Рідна сестра упізнала загиблого 25-річного жителя Великого Житина.

До теми: правоохоронці встановлюють особу загиблого у Рівне нському районі

Попередньою причиною смерті чоловіка є важка черепно-мозкова травма.

Встановлено, що травми, несумісні з життям, житель Рівне нського району отримав унаслідок наїзду на нього транспортного засобу.

Досудове розслідування триває. Оперативники Рівне нського району та області проводять слідчі та розшукові заходи з метою встановлення особи водія та авто, яким він керував.

Усім, кому відома будь яка інформація щодо злочину, повідомляйте до поліції за номерами телефонів: 09878-98-087 або 102. Анонімність гарантуємо!

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber