Повідомлення про незаконну торгівлю паливно-мастильними матеріалами на вулиці Гагаріна у Рівному надійшло до поліції о 21:26.

Поліцейські роти поліції особливого призначення ГУНП в Рівненській області під час патрулювання зафіксували, як 44-річний житель села Велика Омеляна Рівненського району здійснював заправку транспортних засобів із пересувної АЗС, яку облаштував у власному авто «Fiat Dukato». Усередині мікроавтобуса знаходилась бочка, у якій правоохоронці виявили 700 літрів пального.

На чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

А кількома годинами раніше на вулиці Пирогова обласного центру поліцейські виявили ще одну нелегальну АЗС. За порушення порядку провадження господарської діяльності на 42-річного чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 164 КУпАП.

Загалом за період проведення заходів у протидії незаконній діяльності АЗС і торгівлі паливно-мастильними матеріалами на території Рівненщини підрозділи поліції зареєстрували 82 повідомлення щодо функціонування підпільних автозаправок. За п’ятьма фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Крім того, на правопорушників поліцейські склали 42 адміністративних протоколи. За результатами розгляду 17 із них уже накладено штрафів на суму 121 720 гривень.

Читайте також: у Здолбунові вдруге оштрафували незаконну АЗС

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber