Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Яких змін можуть зазнати рівненські інтерни?

Яких змін можуть зазнати рівненські інтерни?

фото ілюстративне
Наближення до європейських стандартів. Міністерство охорони здоров'я України планує змінити підхід до підготовки лікарів. Зокрема мова йде про інтернів. Якою буде нова інтернатура далі у сюжеті.

Проект нової моделі інтернатури вже пройшов етап громадського обговорення. Його усі охочі можуть побачити на сайті МОЗ України. Сьогодні можна зазначити основні напрямки, що нового в інтернатурі очікується для випускників вищих навчальних закладів з 2020 року.

"Якщо інтернатура в нас раніше тривала порядка 34 спеціальностей, в новому проекті документу їх передбачено 13.Якщо інтернатура сьогодні триває від 1-3 років то в новому проекті документу інтернатура буде тількі 3-ьох річна, за виклученням стоматології, де пердбачається 1-річна інтернатура. На посаду лікарів-інтернів будуть прийматися по проекту документа, акцентую, по проекту документа, як лікарі, які закінчили державну форму навчання, так і контрактники.", - говорить Володимир Луцик

Також планується зовсім інший підхід до розподілу в інтернатуру, тобто автоматизована система, яка буде сама визначати в залежності від успішності випускника вищого навчального закладу, яку спеціальність обрати із того переліку вакансій, які надаватимуть заклади охорони здоров'я в єдину систему.

Крім того передбачаються й нові вимоги до баз інтернатури. Міністерство охорони здоров'я розробило критерії, які заклади мають право бути внесеними в перелік баз інтернатури. І тільки міністерство визначатиме, який заклад має уповноваження на підготовку.

Розподілом випускників займатимуться ВУЗи, який студент закінчив. За новим наказом для того, щоб успішно завершити інтернатуру, необхідно буде пройти тестування у формі ліцензійного інтегрованого іспиту Крок 3 за відповідною спеціальністю.

Читайте також: У Квасилові хочуть будувати етнопарк з садибами і хостелом

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: