Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Плату за навчання у Рівному для немісцевих - відтермінували

Плату за навчання у Рівному для немісцевих - відтермінували

Про це домовились на спільній нараді міський голова Рівного Володимр Хомко та очільник Рівнерайради Микола Сальчук. Тому, рішення яке підтримали депутати Рівнеради 24 жовтня в дію не вступить.

Нагадаємо, 24 жовтня Рівнерада проголосувала проголосувала за проект рішення, яким фактично встановлює для іногородніх дітей плату у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту. Міська рада порахувалла вартість одного учня і повідомила про те, що об’єднані територіальні громади чи інші органи місцевого самоврядування, які хочуть користуватися послугами в міських закладах, мають підписати з міськ­радою договір про міжбюджетні відносини. І перераховувати гроші за кожного свого мешканця, який цими послугами скористається. Вартість ТУТ

Наступного дня 25 жовтня Рівнерайрада на чолі з Миколою Сальчуком відреагувала на таке рішення, звернувшись на сесії до Рівнеради і запропонувавши переглянути дане рішення. В іншому випадку звертались би до суду.

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко поспілкувавшись з очільником районної ради Миколою Сальчуком вирішили відтермінувати рішення Рівнеради яке встановлювало плату за освітні та медичні послуги у Рівному для немісцевих.

Варто додати, сторони зійшлись на тому, що до наступного етапу децентралізації відносини між громадами варто приводити до взаємовигідних умов. 

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: