Посилені заходи на території Рівненщини та в обласному центрі, зокрема, тривають у рамках профілактичних заходів «Мігрант».

Так, 24 жовтня під час рейду на центральному продовольчому ринку поліцейські та працівники ДМС перевірили 18 іноземців щодо законності їх перебування на території України. За результатами перевірок на 27-річного громадянина Вірменії склали адмінматеріали за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями правил перебування в Україні).

Читайте також: Просто під час руху загорівся вантажний автомобіль на Рівненщині 

Також з’ясувалося, що іноземець проживав у рівнянина, який поселив його незаконно. Тож жителю обласного центру загрожує адміністративна відповідальність за статтею 205 КУпАП. Наразі вирішується питання про примусове повернення 27-річного чоловіка на батьківщину.

Крім того, під час відпрацювання обласного центру, 25 жовтня, поліцейські викрили 40-річного жителя Азербайджану, який упродовж п’яти років проживає в Україні із паспортом, який має явні ознаки підробки. За цим фактом проводиться перевірка, за результатами якої прийматиметься відповідне процесуальне рішення.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber