21 жовтня на повідомлення лісничого Томашгородського лісництва про незаконний видобуток бурштину невідомими особами виїхала слідчо-оперативна група.

В урочищі «Баньки» поліцейські виявили та вилучили автомобіль «УАЗ» із знаряддям для незаконного промислу, який доставили на територію відділу поліції. У рамках досудового розслідування, розпочатого за частиною 2 статті 240 Кримінального кодексу України правоохоронці встановлюють осіб, причетних до кримінального правопорушення.

Загалом із початку року до підрозділів поліції надійшло 1250 заяв та повідомлень, що стосуються незаконного видобутку бурштину, з яких 154 — із ознаками кримінальних правопорушень.

У результаті проведених відпрацювань та вжитих заходів у протидії незаконному промислу поліцейські області виявили та вилучили 61 мотопомпу, 24 транспортні засоби, 860 кілограмів 615 грамів «сонячного» каміння та знаряддя для незаконного промислу.

У рамках досудових розслідувань, розпочатих за статтями 240 та 198 Кримінального кодексу України, 30 особам повідомлено про підозру у вчинених 27 кримінальних правопорушеннях.

Читайте ще: ще чотири нелегальні АЗС викрили у Рівному

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber