Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Стартував проєкт з будівництва Північної об’їзної Рівного

Стартував проєкт з будівництва Північної об’їзної Рівного

Північний обхід обласного центру почнуть будувати у цьому році.

Договір про початок першої черги масштабного проєкту підписали сьогодні керівник Служби автомобільних доріг у Рівненській області та переможець тендеру – керівник білоруської компанії «ДСТ№2 м.Гомель».

Відомо, що Північна об’їзна не лише дасть можливість звільнити Рівне від транзитних автомобілів, що прямують по міжнародній трасі, це і стратегічний проєкт. Транспортні потоки, які сконцентруються довкола обласного центру, дадуть місцевому бізнесу додаткові логістичні вигоди.

На першу чергу будівництва спрямують 746 мільйонів гривень з держбюджету. За результатами тендеру на будівництво об'їзної, що проводив Укравтодор, виграла найнижча ставка «ДСТ№ 2, м.Гомель». Це перша черга будівництва об’їзної – шести кілометрова ділянка дороги від дороги державного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів до автошляху Ходоси – Кустин. Протяжність дороги становитиме 14,2 км. Планується збудувати розв’язку біля села Малий Житин, де з'явиться нова ділянка 6 кілометрів до села Хотин. Далі планується реконструкція 4-кілометрової ділянки в селі Хотин до Рівнеазоту і ще поточний ремонт дороги від Рівнеазоту до траси Н-22.

До слова, будівництво об’їзної допоможе місту зберегти від руйнування покриття вулиць, а також сприятиме підвищенню безпеки руху, поліпшенню екологічної ситуації в місті та розвитку Рівного як важливого транспортного вузла.

Читайте також: перевізників автобусних маршрутів обрали на Рівненщині

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: