Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Психологи та психотерапевти з Рівненщини навчатимуться закордоном

Психологи та психотерапевти з Рівненщини навчатимуться закордоном

Військовий медичний інститут у Варшаві спільно з Рівненським обласним госпіталем ветеранів війни в Клевані реалізують проєкт «Покращення доступу до соціальних послуг у сфері психічного здоров’я».

Проєкт одержав фінансову підтримку польського МЗС у рамках програми «Польська допомога в розвитку», що передбачає стажування в Польщі психологів та психотерапевтів з України.

Метою є проведення стажування та тренінгів у Польщі для 10 українських спеціалістів у галузі психіатрії. Після цього вони зможуть у щоденній роботі використовувати новітні методи, а також поширювати ці знання серед інших клінічних психологів.

Відтак, клінічні психологи з госпіталю ветеранів війни, Рівненського центру психічного здоров’я, обласної психіатричної лікарні в Орлівці та Острозької психлікарні вже виявили бажання долучитись до проєкту. Проте попереду претендентів чекає відбір, головний критерій якого – вмотивованість.10 клінічних психологів поїдуть до Клініки психіатрії бойових стресів та психотравматології Військового медичного інституту та отримають відповідні сертифікати. А 2 найкращих спеціаліста після цього запросять на безкоштовне навчання в університет ще на 4 місяці. 

Читайте також: рейд під назвою "Урок" триває на Рівненщині

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: