Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Нетішин – кузня олімпійських чемпіонів

Нетішин – кузня олімпійських чемпіонів

Влітку з Пекіна із золотими медалями повернулись фехтувальниці Галина Пундик і Ольга Жовнір. Їх тренер каже: після перемоги дівчат у вихованок є стимул більше працювати над собою. Як готують чемпіонів - знає наш кореспондент Олена ТОЛОЧИК.

Два роки тому нетішинський спортсмен Олександр Кутчер виборов звання чемпіона світу з пауерліфтингу за версією ВПО. Турнір в Чикаго проходив під патронатом Арнольда Шварценеггера. Влітку на Олімпійських іграх вихованки нетішинської спортивної школи Галина Пундик й Ольга Жовнір завоювали золоті медалі з фехтування. Тренер національної збірної України Валерій Штурбабін констатує: перемога дівчат – це ще робота психологів та багатьох фахівців.

Валерій Штурбабін каже, що після перемоги двох його вихованок на Олімпіаді в інших змінилося ставлення до тренувань. Спортсмени стали більше працювати над собою. І повірили: навіть у спортзалі невеликого містечка можна досягти вагомих результатів.

Фехтувальниця Ірина Марчук солідних нагород ще не має. Каже, що займається, аби підтримувати форму.

Одним - фехтування, іншим - футзал. Турніри з цього виду спорту зараз проходять у Нетішині. А загалом у спортивній школі займається майже 900 спортсменів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: