Вважаєте, що презерватив – найкращий метод контрацепції
Не зважаючи на доступність інформації щодо методів контрацепції, міф полягає в тому, що презерватив забезпечує 100% захист від небажаної вагітності. Насправді, презервативи надійний захист, але не стовідсотковий.Що стосується інфекцій, які передаються статевим шляхом, презерватив теж не може гарантувати захист від усіх захворювань. Деякі віруси – наприклад, герпес – передаються не через виділення, а від контакту шкіри зі шкірою. Тому, так важливо проходити обстеження, навіть якщо у вас захищений секс.
Ви зберігаєте презерватив в гаманці?
Якщо ви зберігаєте презерватив в гаманці – викиньте його. Такий спосіб зберігання презервативу може призвести до того, що його властивості будуть порушені.
Одягаєте його навиворіт
Не зважаючи на те, що ризик помилитись високий, у презервативів дійсно є "правильна" сторона. Якщо він не одягається як слід, ймовірно, ви переплутали сторону.
Ви забули прищемити кінчик
Маленький кінчик у верхній частині презервативу існує там не просто так. Якщо ви затиснете і не випустите повітря, то після того, як чоловік еякулює, тиск може викликати протікання з боків.
Не змінюєте презервативи за необхідності
Якщо ви змінюєте види сексу під час одного статевого акту, треба змінювати і презервативи. Це необхідно для того, аби не переносити мікроби з кишківника в піхву.
Ви не використовуєте достатньо змазки
Інколи, якщо виникає надто велике тертя або ви часто змінюєте позиції, є ймовірність, що презерватив може порватись. Хоч більшість з них вже змазані, додаткова змазка може допомогти уникнути цієї проблеми.