Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як полюбити свою лінь: п'ять вагомих причин нічого не робити

Як полюбити свою лінь: п'ять вагомих причин нічого не робити

У сучасному суспільстві з божевільним ритмом життя, де всі радять записувати плани, щоб нічого не забути, люди картають себе за те, що можуть трохи полінуватися, і соромляться цього.

До вашої уваги - п'ять вагомих причин нічого не робити і трохи полінуватися

1. Це допоможе відпочити. Якщо ви все ніяк не можете зупинитися і зробити перепочинок і навіть хвороби переносите на ногах - саме час полінуватися. В цьому випадку лінь стане відмінним способом відпочити і присвятити трохи часу турботі про себе.

2. Сигнал "СТОП"
Лінь може стати для вас сигналом, що пора зупинитися і поміняти вектор вашого руху. Можливо, ви зараз зайняті не тим, що насправді важливо і необхідно вам. Зупиніться і подумайте, чого вам зараз хочеться насправді.

3. Фільтр ваших цілей

Буває так, що в голові у вас крутиться якась ідея і ви начебто щось робите, але руки до реалізації ідеї так і не доходять. Тут є один момент, в якому важливо розібратися: цей бізнес або проект точно вам потрібен або це нав'язане бажання вашого оточення. Зупиніться і подумайте, чи потрібно далі намагатися реалізувати ваше або нав'язане вам бажання.

4. Допоможе пригальмувати на поворотах

Щоб уникнути вигоряння, важливо навчитися трохи пригальмовувати. Крім простого відпочинку, про який ми говорили в першому пункті, щоб повернути сили, вам потрібно ще і підтримувати свої бажання і мотивацію, щоб рухатися вперед.

5. Ваш оберіг від невдачі

Якщо постійно втомлюватися, можна втратити хватку і банально наробити багато помилок. Щоб уникнути цього, можна знайти зовсім небагато часу, щоб полінуватися і таким чином переключитися.
 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: