Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
 1 жовтня на Рівненщині стартує осінній призов

1 жовтня на Рівненщині стартує осінній призов

фото ілюстративне
1 жовтня стартує осінній військовий призов на строкову службу, який триватиме до 31 грудня.

1 жовтня стартує осінній військовий призов на строкову службу, який триватиме до 31 грудня. Повістку отримають громадяни країни, котрим на початок жовтня 2019 року вже виповнилося 20 років та ще немає 27-ми.

«Загалом ми будемо призивати близько 500 осіб. З них до Збройних сил – 300 чоловік, для Національної гвардії України – 140 осіб, для Державної прикордонної служби – 20 і для державної спеціальної служби транспорту України також 20 людей» - розповів військовий комісар Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Валерій Куценко

У порівнянні із весняним призовом, кількість новобранців від Рівненської області зменшиться майже на сотню.

Читайте також: На Березнівщині масово отруїлися люди 

У Рівненському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки пояснюють це збільшенням охочих проходити службу за контрактом.

«При призові виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів. На сьогодні ця сума складає 3842 гривні. Військовослужбовці, призвані на військово-строкову службу, перебувають на повному державному утриманні, забезпечуються щоденним трьохразовим гарячим харчуванням та військовою формою», - наголосив т.в.о. начальника сектору комплектування Рівненського обласного ТЦК та СП Сергій Названов

Для громадян, котрі мають ступінь спеціаліста чи магістра, час строкової служби становить 12 місяців, для інших - 18. Громадяни, якіі не закінчили базову середню освіту, до служби не призиваються.

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: