У Рівному відбулись перші дві гри суперфінальної серії Чемпіонату України з софтболу між командами «Західний Вогонь» м. Рівне та «ОСДЮШОР-ОШВСМ» Кіровоградська обл.

Результати ігор «Західний Вогонь» - «ОСДЮШОР-ОШВСМ» 2 - 1; 5 - 3.

Як і очікувалось, що тон у суперфінальній серії будуть задавати пітчери команд, вони і не давали суперницям з обох сторін на активну атаку. В першій грі відкрили рахунок рівненські софтболістки аж у п’ятому іннінгу, Кратюк Анастасія вийшла на першу базу після бант хіта, перемістилась на другу базу після удару Троць Анни, а з удару Присяжнюк Анастасії переміщалась на третю базу і після помилка захисту занесла ран. Гості відповіли у одним раном у шостому іннінгу. І розв’язкою гри став сьомий іннінг, на біту вийшла Кратюк Анастасія і з першої подачі пітчера суперниць Малік Юлії, вибила переможний хоум ран.

Читайте також: рівняни вибороли медалі на Чемпіонаті України з бігу

У другій грі гості повели в рахунку уже в першому інннігу, другий ран занесли у другому, а третій у п’ятому іннінгу, приголомшена відповідь господарок майданчика у шостому інннігу, п’ять очок, переломила хід гри. Юхимчук Ольга, Вашай Діана та Кратюк Анастасія зайняли бази і тут помилилась пітчер суперниць і Мачкевич Яна вийшла на першу базу по болах, рахунок скоротився до 1:3, наступною вийшла відбивати Присяжнюк Анастасія і відбила м’яч далеко за правого філдера, в підсумку три очки і рахунок змінився на користь господарок 4:3. І п’яте очко принесла Присяжнюк Анастасія після удару Капітанчук Вікторії. Також можна відмітити пітчерів рівнянок Вашай Діану та Загорську Анасатасію та аути зроблені у захисті Юхимчук Ольгою, Міроновою Юлією та Вашай Діаною.

Наступні ігри суперфіналу, до трьох перемог, відбудуться в м. Кропивницький 28-29 вересня, де визначиться чемпіон України з софтболу 2019 року серед жіночих команд. 

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber