Мобільні групи у складі представників правоохоронних та інших контролюючих органів здійснили перевірку 165 об’єктів.

Діяльність 18 незаконних АЗС припинили поліцейські територіальних відділів та відділень поліції, а 49 – завдяки профілактичній роботі правоохоронців зупинили свій незаконний промисел самостійно.

У Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події зареєстровано 32 матеріали про діяльність незаконних заправок. Крім того, на правопорушників поліцейські вже склали 15 адміністративних протоколів. Із них 14 — за порушення порядку провадження господарської діяльності за статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, 1 — за порушення правил перевезення небезпечних вантажів за статтею 132-1 КУпАП.

Нагадаємо, що санкція статті 164 КУпАП передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 17 до 34 тисяч гривень, або до 85 тисяч гривень — за вчинення таких дій повторно.

За результатами перевірок слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за чотирма фактами.

Під час відпрацювань поліцейські перевіряють чи законно працюють особи на АЗС, зокрема й студенти. Вказану інформацію правоохоронці скеровуватимуть в Управління Держпраці Рівненської області.  

Читайте також: діяльність восьми незаконних АЗС зупинили у Рівному

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber