Сексуальне життя будь-якої пари рано чи пізно перетворюється в такий же звичайний побут, як і брудні гори посуду в раковині. Якщо вчасно цей посуд не мити, вам обом може осточортіти все, що відбувається і рано чи пізно один з вас просто піде. Або продовжить робити вигляд, що все нормально і стане прикидатися, що йому подобається секс. Ти ж розумієш, що з цих двох ситуацій гірше?

Щоб не забути про те, що секс ти любиш точно так же, як і поїсти на ніч, ми пропонуємо тобі дізнатися про 5 речей, які поліпшать ваш секс вже сьогодні.

Загальна фантазія

Іноді спільна мрія стає одним з головних двигунів в стосунках. Раніше ви вдвох збирали на Барселону, тепер разом ходите в зал, щоб повторити неймовірно акробатичну позу, яку побачили в улюбленому фільмі категорії 18+. Якщо такої мрії у вас немає - саме час озвучити один одному все бажання.

Спочатку секс, потім розмови

Якщо ти тільки що розповіла йому жалісну історію про троюрідну тітку твоєї однокласниці, яка хворіла страшною(і обов'язково невиліковною) хворобою, а приправила цю страву з неприємних пропозицій інформацією про те, як смерділо від якогось мужика в метро - секс після всього розказаного буде (м'яко кажучи) так собі.

Зробіть щось незвичайне

Секс - це мистецтво, а не звична зміна від 2 до 4 поз, в яких ви звикли досягати оргазму (і добре, якщо звикли обидва). Не обов'язково шукати п'ятитомник "Камасутри", просто займіться коханням на кухні або на вулиці, спробуйте продовжити прелюдію або додайте незвичайне мастило зі смаком. Ефект не забариться.

Геть сором

У секс-шопах, звичайно, багато цікавих і корисних штучок, але ви не можете відвідати такі місця до тих пір, поки ви сексуально затиснута. Танцюйте стриптиз, не бійтеся називати статеві органи тими словами, якими належить, а не зменшувально-пестливих або (боронь Боже) іменами один одного з приставкою "меншенький / ка". Загалом, перестаньте боятися сексу, раз ви їм вже займаєтеся.

Будь тут і зараз

Не варто відволікатися на недоїдену кукурудзу, дзвінки, переживання про оплату комуналки онлайн.

Намагайтеся бути в моменті і відчувати і сам момент, і свого чоловіка. Ось побачиш, твоя активність тільки підштовхне його довести розпочате до кінця, а тебе до оргазму. Мінімум двічі.