Програмний комплекс, який спрощує зв’язок між громадянами та поліцією, допомагаючи оптимізувати роботу правоохоронців.
Переваги цього мобільного додатку у тому, що він дозволяє із легкістю зв’язуватись із поліцією у форматі 24/7 за допомогою кнопки SOS.
Завдяки інтерактивній карті можна знайти найближче відділення поліції та швидкої допомоги. «My Pol» дозволяє надсилати виклик із зазначенням геолокації та прикріпленням фото з місця події. Окрім того, додаток адаптований до потреб іноземців та людей із вадами зору чи слуху.
«Якщо громадяни бажають поінформувати поліцію про правопорушення, у мобільному додатку «My Pol» можна легко обрати категорію правопорушення, — зазначила інспектор-черговий ситуаційного відділу Людмила Козлюк. — У випадку загрози життю чи здоров‘ю користувачі можуть відправити екстрений виклик».
Втім, як підкреслила інспекторка, із кнопкою «SOS», як і у цілому з додатком, експериментувати чи зловживати не варто, адже поки екіпаж патрульних їхатиме на неправдивий виклик, хтось по-справжньому потребуватиме допомоги.
Читайте ще: рівненчани можуть викликати поліцію через мобільний додаток
Крім того, за завідомо неправдивий виклик спецслужб передбачена адміністративна відповідальність за статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу.
Також у додатку існує можливість оцінки роботи поліцейських за п‘ятибальною шкалою. Перші користувачі уже зробили це.
Працює додаток як на Android, так і на iOS.
Завантажити «My Pol» можна за посиланнями:
Google Play
App Store
До слова, мобільний додаток вже працює у 17-ти областях, а відтепер – і на Рівне нщині .
Водночас, вирішується питання про доцільність функціонування поліцейського каналу «Рівне — безпечне місто», що був створений у месенджері Telegram.